HARMONIE

světlo lásky v srdci a duši

je poradenské a relaxační studio pro vás,
kteří se zajímáte o své zdraví duchovní rozvoj
a poznávání sebe sama.

Hledáte smysluplnost bytí?

Otevření očí intuici a vpuštění Světla  Lásky do duše a srdce umožňuje prožít Harmonii a transformovat Vaše Vědomí do nové tvořivé reality tady a teď.

Přijetí spoluzodpovědnosti ve všem co děláme, nám otevírá brány skutečné pravdy k pochopení života.

Učení se přijímat všechny životní situace bez hodnocení a s pokorou, odevzdávat je Světlu lásky v nás, je cestou jak prožívat život vědomě.

Rychlý posun technicko civilizačního bujení dnešní doby člověka odtrhuje od láskyplné energie přírody a lidské ruky.

Právě lidská ruka předává čistou energii lásky do všeho, co vytváří. Stále více z nás si uvědomuje, jak je tento kontakt s živoucí energií důležitý a jak při dnešním způsobu života mnoha lidem chybí.


Nabízíme zde:

Reikiošetření pomocí univerzální vesmírné energie bezpodmínečné lásky – léčení, harmonizace energetických center,  drah i orgánů, harmonizace osobnosti a psychiky.

Kurzy Reiki pro zájemce, kteří chtějí s energií Reiki samostatně pracovat, rozvíjet svou osobnost a pomáhat sobě i druhým k harmoničtějšímu životu.

Reflexní terapie – stanovení diagnózy pomocí reflexních bodů a plošek převážně na chodidlech, terapie a harmonizace základních tělesných orgánů, odhalení příčin a souvislostí onemocnění organismu, uvolnění krční páteře.

Dornova metoda – manuální terapie – rehabilitace kosterní stavby a kostního aparátu, obnovení ztracené stability a rovnováhy skeletu; Srovnání délky dolních končetin, vybočení – vyrotování páteře, pánve, kostrče, srovnání hlezeních kloubů či kolenou, uvolnění stažených svalů a přiskřípnutých nervů.

Masážesportovní, relaxační s doprovodem příjemné uvolňující hudby a čínské – akupresurní bodová masáž, harmonizace, léčení.

Numerologie – rozbor data narození, určení životního čísla, osobní roční vibrace, rozbor osobnosti, nadání, sebepoznání.

Výklad karetOsho Zen tarot – rozbor a pochopení současné životní situace klienta, životní úkol, poslání, směřování v dalším období, partnerské vztahy, práce, zdraví.

Poradenstvíindividuální přístup ke klientovi, možnost i ošetření v domácím prostředí, rehabilitační poradenství, domácí cvičení.

Více zde: http://harmonie-svetlolasky.webnode.cz/o-nas/

ŠTEFAN BEDRNÍČEK

Terapeut, masér, Mistr Reiki – učitel


O masážích a masírování

Masáž je bezpochyby nejstarší formou terapie. Jejím aplikováním na svaly a tkáně lze léčit zranění, zmírňovat bolest a stres, zlepšit krevní oběh a uvolňovat napětí. Je to něco, co zvířata i lidé dělají téměř instinktivně, chtějí-li poskytnou útěchu a zmírnit bolest. Všeobecně se ví, že tělo vnímá masáž jako prevenci a momentální pomoc psychické i fyzické harmonie.

 

Více zde: http://harmonie-svetlolasky.webnode.cz/


Kontakt:

Charkovská 20, Praha 10

Telefon: +420 732 101 698

Prohlášení o cookies
Tyto stránky používají soubory cookies k analýze návštevnosti a zajištění maximální kvality služeb. Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte na vědomí svůj souhlas. Děkujeme.