Seminář  KABALA

6. – 8. března 2015, PRAHA

Seminář vede americký holistický lékař

Nicholas Demetry

Seminář je určen lidem, kteří věří, že je možné posunout poznání za hranice viditelného světa běžně vnímaného našimi smysly a kteří hledají hlubší přístup k životu.

Praha 2, Druna, Trojická 10

6. – 8. března 2015

pátek 13.30 – 19.30 h

sobota a neděle 9.00 – 17.00 h

Cena: 3600 Kč

www.brana-zdravi.cz/akce/

Seminář je zaměřen na poznání Stromu kabaly, který je nejpřehlednějším a současně nejkomplexnějším systémem znázornění energetické struktury našeho stvořeného Univerza. Tytéž principy působí i na člověka. Zkoumáním zákonitostí těchto vibračních polí a jejich interakcí je možné objevit psychické a fyzické problémy člověka. Doktor Nicholas Demetry je skvělým průvodcem na této cestě za poznáním a kloubí v sobě znalost mystických nauk, zkušenosti léčitele s mnohaletou praxí psychiatra v Americe. Po dlouhou dobu byl žákem známého kyperského léčitele Daskala, známého též jako „Strovolovský mág „. Cyklus seminářů obsahuje jak přednášky, tak i duchovní praktiky, které umožňují najít emoční bloky a pod odborným vedením v průběhu semináře s nimi pracovat. Doktor Demetry je věrný odkazu Hippokrata a Aviceny. Vrací lékařské vědě její původní celistvost a propojení s duchovními naukami.

Seminář:

Lektor: americký holistický lékař Nicholas Demetry

Kdy: 6. – 8. března 2015, pátek 13.30 – 19.30 h, sobota a neděle 9.00 – 17.00 h

Místo konání: Druna, Trojická 10, Praha 2

Cena:  3600 Kč
Více zde: www.brana-zdravi.cz/akce/

Prohlášení o cookies
Tyto stránky používají soubory cookies k analýze návštevnosti a zajištění maximální kvality služeb. Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte na vědomí svůj souhlas. Děkujeme.