WATSU TERAPIE

Dětské centrum Smečky

Ve Smečkách 3, Praha 1

Veškeré informace a objednávky se řeší zcela individuálně.

Informace a rezervace: 774 941 640

WATSU therapy

Watsu je jemná forma tělesné terapie, která se provádí v teplé (slané) vodě. Watsu je kombinací prvků masáže, Shiatsu, jógy, mobilizace kloubů, akupresury, protahování svalů a čištění čaker. Klient je soustavně nadnášen terapeutem ve vodě, přičemž je potápěn, kolébán, protahují se jeho svaly na celém těle a velmi šetrně je tak celé jeho tělo uváděno do pohybu. Hluboce relaxační účinky teplé vody a neustálá péče ze strany terapeuta umožňuje tělesné cvičení se širokou škálo terapeutických účinků a potenciál pro léčení těla a duše na mnoha úrovních.

Výsledky:
Profesionálně vedené cvičení v teplé vodě je ideálním prostředkem pro uvolnění páteře. Naprosto osvobozuje od zatížení obratlů a umožňuje tak páteři pohybovat se způsobem, který na „souši“ není proveditelný. Pohyby během Watsu terapie vytvářejí prostor v kloubech, čímž umožňují zvýšení průtoku krve a kyslíku. Klient postupně zažívá větší pružnost, zvýšení rozsahu pohybu a snížení svalového napětí.

Klienti přicházejí s různými problémy. K těm nejčastějším patří: chronická ztuhlost kloubů, bolesti pohybového ústrojí, dlouhodobé záněty, posttraumatické stavy, traumata, obavy, emocionální a fyzické vyčerpání, únava a úzkost.

Watsu se praktikuje a rozvíjí po celém světě profesionálními trenéry a fyzioterapeuty!

Watsu je více než cvičení, je to něco tak přirozeného jako dýchání. Jako se plíce rozpíná nebo naopak smršťuje, tak se během Watsu zhluboka nadechuje celé vaše tělo. Je to hledání, meditace, vaše útočiště, ochota nechat odplynout toho, kdo si myslíte, že jste, a být už jen tím, kým skutečně jste.

A to nám přináší velkou radost!

 

Watsu studenti

 

Těší se na Vás vodní terapeuti Bára, Jana, Markéta a Monika 🙂

Prohlášení o cookies
Tyto stránky používají soubory cookies k analýze návštevnosti a zajištění maximální kvality služeb. Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte na vědomí svůj souhlas. Děkujeme.